Služby

prehľad služieb pre tvorbu web stránok, návrh prvkov firemnej identity a marketing pre internet

sipka

Vytvoríme trendové firemné stránky

TVORBA WEB STRÁNOK

Tvoríme stránky na základe redakčného systému Joomla. Navrhneme firemnú internetovú prezentáciu podľa najnovších trendov. Sú predpripravené tak, aby web mohol dosahovať vysoké marketingové ciele. Štruktúra webu je intuitívna a uživateľsky dizajnovaná.

graf

4 balíky tvorby stránok

Pripravili sme pre vás 4 balíky tvorby web stránok. Vyberte si podľa potreby. Nájdete tu jednoduchý web typu "vizitka", až po náročné rozsiahle weby, ktoré sú tvorené na základe požiadaviek klienta.

Priveďte zákazníka na váš web

MARKETING NA INTERNETE

V rámci marketingových služieb vykonávame na doméne audit a seo audit, aby sme odhalili nedostatky z hľadiska použiteľnosti webu a z pohľadu seo optimalizácie. Vykonáme seo, alebo vypracujeme plán na kroky, ktoré povedú k úspechu a požadovanej konverzii. Môžeme vykonávať inboud marketing ako nízkonákladovú alternatívu k drahým reklamným nástrojom.

graf2

Ak máte záujem a chcete sa informovať o presnom obsahu služieb požiadajte o zaslanie cenníka.

Odlíšte sa od ostatných

PRVKY FIREMNEJ IDENTITY

Graficky vám navrhneme prvky, ktoré vás budú ako firmu prezentovať na verejnosti. Jednotný štýl vizuálnej podoby komunikačných a publikačných tlačovín spôsobí, že prezentácia firmy bude dobre vnímaná. V rámci grafických návrhov navrhneme: logo, dizajn webu, katalógy a propagačné materiály, elektronicky publikované brožúry, letáky, vizitky, hlavičkové papiere, banery a billboardy....

graf3

Ak máte záujem a chcete sa informovať o presnom obsahu služieb požiadajte o zaslanie cenníka.